PGE -0,86%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PGE

PGE [PGE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
7,15 PLN -0,86%
Kurs akcji PGE w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,24 proc. przy prawie 3 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 13,37 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 5,70 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5143 trans. przy obrocie na sesji 41,15 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-02-24 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE dostarcza energię elektryczną do ponad pięciu milionów klientów. Działalność Grupy koncentruje się na następujących obszarach: energetyka konwencjonalna, odnawialna, jądrowa, obrót hurtowy, dystrybucja oraz sprzedaż detaliczna. Strategia spółki zakłada dążenie do wzrostu konkurencyjności sprzedaży detalicznej, zwiększenia efektywności operacyjnej oraz rozwój w dotychczasowych obszarach oraz na nowych rynkach.
Nazwa: PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A.
Adres: Mysia 2, 00-496 Warszawa Telefon: (22) 340 17 04
Fax: (22) 340 14 99 Email:
Strona internetowa: NIP: 526-025-05-41
REGON: 006227638

Informacje dodatkowe

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU