ATTrader.pl · Narzędzia · Mapa rynku

Mapa rynku  

Na stronie przedstawiona jest graficzna mapa rynku która umożliwia wizualną kontrole obrazu rynku. Uzytkownik ma mozliwość sprawdzenia za pomocą wyboru odpowiedniego filtra jak wygląda rynek spółek z poszczególnych indeksów czy też wybranych przez siebie spółek obserwowanych.

Wielkość kratki określa skumulowany obrót na spółce w trakcie sesji, a jej kolor zmianę procentową w stosunku do poprzedniego zamknięcia. Stan rynku uaktualniany jest automatycznie, w ciągu sesji co trzy minuty. W przypadku przeglądarki IE8 i niższej wersji mapa nie posiada pełnej funkcjonalości - zalecamy zmiane wersji przeglądarki intenetowej na najnowszą.


Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU

Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.