WIG20
MWIG40
SWIG80
NCINDEX
ATTrader.pl · Typy abonamentów
Spółki techniczne to wyselekcjonowane przez algorytmy ATTrader.pl wykresy spółek, które należy bacznie obserwować ze względu na pozytywne wartości wskaźników analizy technicznej. Kursy spółek znajdują się na różnych etapach trendu wzrostowego. Przedstawione wykresy nie stanowią samodzielnej strategii inwestycyjnej - staramy się tylko zwrócić uwagę naszych użytkowników na "pozytywne wykresy" rozpatrywane pod kątem analizy technicznej.

Zamów lub przedłuż abonament w jednym z poniższych wariantów

Przykładowe funkcje premium:

Spółki techniczne - lista wyselekcjonowanych spółek dla techników

To wyselekcjonowane przez algorytmy ATTrader.pl wykresy spółek, które należy bacznie obserwować ze względu na pozytywne wartości wskaźników analizy technicznej. Kursy spółek znajdują się na różnych etapach trendu wzrostowego. Przedstawione wykresy nie stanowią samodzielnej strategii inwestycyjnej - staramy się tylko zwrócić uwagę naszych użytkowników na "pozytywne wykresy" rozpatrywane pod kątem analizy technicznej.

Skaner Techniczny Online

Na tej stronie przedstawione są wybrane sygnały techniczne z rynku, które skanujemy za pomocą narzędzi ATTrader.pl

Gorące spółki

Są to spółki które sa w centrum zainteresowania inwestorów podczas bieżącej sesji giełdowej - w określonym jej momencie. Algorytm ATTrader.pl sprawdza czy określona spółka osiągnęła maksimum wobec poprzedniej sesji oraz obrót akcjami spółki będącymi w wolnym obrocie w stosunku do obrotu akcjami wszystkich spółek na rynku. Pozwala to na wychwytywanie spółek które w danym momencie skupiaja uwagę dużej części inwestorów na okreśonym walorze. Spółki uszeregowane są od tej która skupia najwieksze do tej która skupia najmniejsze zainteresowanie. Zmiana procentowa oraz bezwzględna wielkość obrotu nie ma wpływu na pozycję spółki na liście. Najważniejszym kryterium jest znormalizowany obrót spółki. Normalizacja następuje poprzez porównanie spółki do całkowitego obrotu na określonej sesji. Jeżeli więc spólka charakteryzuje sie wysokim obrotem akcjami, które są w wolnym obrocie - mimo, że bezwzględna wartość tego obrotu bedzie mniejsza od innego waloru - spółka uzyska wyższy ranking w zestawieniu. W zestawieniu pomijane są spółki groszowe i niepłynne.

Gorące komunikaty

Spółki giełdowe podczas sesji oraz poza nią publikują różnego rodzaju komunikaty. Aby wskazać naszym użytkownikom, które z tych komunikatów mogą być ważne, zastosowaliśmy specjalny algorytm, który wskazuje dynamiczne zmiany ceny po publikacji informacji. Może, ale nie musi być to przyczyną tych zmian. Algorytm działa online podczas sesji giełdowej.

Skaner notowań akcji

Na stronie przedstawione są sygnały w postaci komunikatów płynące z notowań spółek. Prezentowane są szczególne zmiany ceny, wolumenu i obrotu. Sygnały prezentowane są w sposób ciągły podczas sesji giełdowej.Użytkownik ma możliwość sortowania sygnałów według określonych kryteriów oraz grupowania ich według przynależnosci walorów do określonych indeksów.

Skaner techniczny akcji

Pozwala na tworzenie zestawów filtrów składających się z warunków dotyczących m.in. profilu działalności, kursu, obrotów, wartości wskaźników, czy występowania formacji świecowych. Zestawy można dodać do ulubionych, aby skorzystać z nich w przyszłości.

Alerty spółek

Za pomoca tego narzędzia możesz ustawić alerty, które nasz serwer zakomunikuje Ci za pomoca emiala, który zostanie przesłany na adres podany przy rejestracji na stronie ATTrader.pl. ATTrader umożliwia ustawienie alertów w których użytkownik może użyć dowolnych wartości w zakresie predefiniowanych kryteriów lub też alertów zdefiniowanych przez stronę w zakresie notowań spółek. Alert predeniowany może składać sie z kilku warunków połączonych operatorami "i" lub "lub". Dzięki temu możesz np. otrzymać powiadomienie o przekroczeniu przez kurs ważnego wsparcia/oporu, czy wygenerowanym sygnale.

Mapa dostępu do poszczególnych części serwisu

Wykupienie okresowego abonamentu umożliwia dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych i informacyjnych serwisu ATTrader.pl. Pozwoli nam także na ciągły rozwój serwisu i tworzenie nowych funkcjonalności, które będą tak samo unikalne i przydatne dla naszych użytkowników w inwestowaniu na giełdzie.

UsługaAnonimowoPo rejestracjiW abonamencie
Notowania spółek (opóźnione 15minut) ticki 1min., 5, 15, 30, 60 min
+ + +
Monitory spółek + + +
Komunikaty spółek + + +
Informacje z mediów + + +
Insajder - zmiany w akcjonariatach + + +
Analizy techniczne - odczyt + + +
Skaner notowań indeksów + + +
Puls rynku także na twitterze @ATTraderpl + + +
Rekomendacje analityków + + +
Terminarz raportów spółek + + +
Podstawowe wskaźniki fundamentalne + + +
Graficzna mapa rynku + + +
Dział edukacji  z bieżacymi przykładami z rynku + + +
Skaner notowań akcji - ważne sygnały wolumenu i kursu
  + +
Statystyki skuteczności formacji świecowych oraz wskaźników analizy technicznej   + +
Analiza techniczna indeksów preskaning wskaźnikowy   + +
Analizy techniczne - zapis własnych analiz
  + +
Spółki obserwowane do 9 list
  + +
Gorące komunikaty czyli co rozgrzewa inwestorów     +
Analiza techniczna akcji - preskaning wskaźnikowy
    +
Notowania spółek sortowanie wszystkich spółek     +
Gorące spółki czyli lista spółek "granych" na sesji     +
Skaner techniczny online - wskaźnikowy - dywergencji - formacji świecowych     +
Skaner korelacji spółek     +
Spółki techniczne - lista wyselekcjonowanych spółek dla techników     +
Alerty notowań spółek     +
Skaner techniczny akcji     +
Nowe funkcjonalności które tworzymy...     +

 

Skaner techniczny

Wydarzenia w spółkach

Wiadomości

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU

Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.