PGE -0,86%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PGE

PGE [PGE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
7,15 PLN -0,86%
Kurs akcji PGE w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,24 proc. przy prawie 3 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 13,37 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 5,70 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5143 trans. przy obrocie na sesji 41,15 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-02-24 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE dostarcza energię elektryczną do ponad pięciu milionów klientów. Działalność Grupy koncentruje się na następujących obszarach: energetyka konwencjonalna, odnawialna, jądrowa, obrót hurtowy, dystrybucja oraz sprzedaż detaliczna. Strategia spółki zakłada dążenie do wzrostu konkurencyjności sprzedaży detalicznej, zwiększenia efektywności operacyjnej oraz rozwój w dotychczasowych obszarach oraz na nowych rynkach.
Nazwa: PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A.
Adres: Mysia 2, 00-496 Warszawa Telefon: (22) 340 17 04
Fax: (22) 340 14 99 Email:
Strona internetowa: NIP: 526-025-05-41
REGON: 006227638
Wykres PGE od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji PGE w interwale dziennym nie ma określonego trendu.
Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne.
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU