PGE +2,01%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PGE

PGE [PGE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
10,93 PLN +2,01%
Kurs akcji PGE w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,97 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 20,44 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 8,00 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 2818 trans. przy obrocie na sesji 26,04 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-02-24 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE dostarcza energię elektryczną do ponad pięciu milionów klientów. Działalność Grupy koncentruje się na następujących obszarach: energetyka konwencjonalna, odnawialna, jądrowa, obrót hurtowy, dystrybucja oraz sprzedaż detaliczna. Strategia spółki zakłada dążenie do wzrostu konkurencyjności sprzedaży detalicznej, zwiększenia efektywności operacyjnej oraz rozwój w dotychczasowych obszarach oraz na nowych rynkach.
Nazwa: PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A.
Adres: ul. Mysia 2, 00-496 Warszawa Telefon: +48 22 3401000
Fax: +48 22 6285964 Email: Przemyslaw.Wasilewski@pgesa.pl
Strona internetowa: www.pgesa.pl NIP: 526-025-05-41
REGON: 006227638
Wykres PGE od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU