XTB -1,67%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce XTB

XTB [XTB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
20,00 PLN -1,67%
Kurs akcji XTB w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 3,85 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 2,35 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 775,08 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 704 trans. przy obrocie na sesji 3,47 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

X-Trade Brokers Dom Maklerski jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC, w szczególności w instrumentach pochodnych CFD, będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych.
Nazwa: XTB SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: XTB
Adres: ul. Prosta 67, 00-838 Warszawa Telefon: +48 22 2019570
Fax: +48 22 5202281 Email: office@xtb.com
Strona internetowa: www.xtb.com NIP: 5272443955
REGON: 015803782
Wykres XTB od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU