WTN +1,11%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce WITTCHEN

WITTCHEN [WTN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
18,20 PLN +1,11%
Kurs akcji WITTCHEN w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,39 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 332,89 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 94,03 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 69 trans. przy obrocie na sesji 257,73 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa prowadzi działalność w zakresie rynku luksusowych dodatków, głównie skórzanych, w segmencie klasy wyższej i średniej. Emitent prowadzi także sprzedaż luksusowego obuwia skórzanego i luksusowej odzieży skórzanej oraz akcesoriów bagażowych. Grupa specjalizuje się wyłącznie w sprzedaży i marketingu, natomiast produkcja realizowana jest przez zewnętrznych dostawców. Emitent jest właścicielem marki WITTCHEN oraz na podstawie licencji korzysta z marki V VIP COLLECTION. Dodatkowo w sklepach multibrandowych V VIP COLLECTION sprzedawane są również towary podmiotów trzecich.
Nazwa: WITTCHEN SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: WITTCHEN S.A.
Adres: ul. Gdańska 60, 05-152 Czosnków, Palmiry Telefon: +48 22 7663333
Fax: +48 22 7663303 Email: office@wittchen.com
Strona internetowa: www.wittchen.com NIP: 951-102-21-54
REGON: 011664266
Wykres WITTCHEN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU