SFS -3,23%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce SFINKS

SFINKS [SFS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,45 PLN -3,23%
Kurs akcji SFINKS w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,25 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 14,49 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 10,29 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 12 trans. przy obrocie na sesji 9,07 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-03-18 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju i jedna z największych w Europie. Spółka zarządza sieciami Sphinx, Piwiarnia, Chłopskie Jadło i WOOK oraz warszawskim pubem Bolek i otwieranymi w ramach grupy restauracjami Fabryka Pizzy. Najbardziej znaną marką jest Sphinx – sieć istniejąca na rynku od 23 lat. Piwiarnia to największa sieć pubów w Polsce. Chłopskie Jadło specjalizuje się w kuchni polskiej. Z kolei WOOK to sieciowa restauracja oferująca dania kuchni azjatyckiej. Lokale sieci działają w modelu operatorskim i franczyzowym. Na bazie umów masterfranczyzy i licencji Sfinks będzie rozwijać też sieci pod markami Fabryka Pizzy, Meta, Meta Disco i Funky Jim. Grupa pracuje też nad nowymi własnymi konceptami w segmencie fast casual dining Lepione & Pieczone oraz Spice Up! Sfinks Polska jest spółką giełdową, notowaną na GPW od 2006 r.
Nazwa: Sfinks Polska SA Skrócona nazwa: SFINKS POLSKA S.A.
Adres: Świętojańska 5a, 05-500 Piaseczno Telefon: +48 22 702 71 01
Fax: +48 22 702 71 32 Email: biuro@sfinks.pl
Strona internetowa: www.sfinks.pl NIP: 7251752913
REGON: 472247798
Wykres SFINKS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU