SNW +0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce SANWIL

SANWIL [SNW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,42 PLN +0,00%
Kurs akcji SANWIL w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Spółka została zakwalifikowana przez GPW na listę alertów gdzie kwalifikowane są spółki które są w upadłości, wartość ich kapitalizacji nie przekracza 5 mln euro, charakteryzują się niskim poziomem płynności (w okresie 3 miesięcy mediana liczby transakcji wynosiła mniej niż 10 transakcji na sesję lub mediana wartości transakcji była mniejsza niż 50.000 zł na sesję) oraz wysoką zmiennością kursu akcji (średni kurs w okresie miesiąca był równy lub niższy niż 50 gr).Spółka została zakwalifikowana przez GPW na listę alertów co za tym idzie charakteryzuje się wysoką zmiennością kursu akcji Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-02-24 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Sanwil Holding prowadzi działalność w zakresie: firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych, produkcji wyrobów włókienniczych oraz finansowej działalności usługowej.
Nazwa: SANWIL HOLDING SA Skrócona nazwa: SANWIL HOLDING SA
Adres: ul. Cisowa 11, 20-703 Lublin Telefon: +48 81 4446480
Fax: +48 81 4446462 Email: sanwil@sanwil.com
Strona internetowa: www.holding.sanwil.com NIP: 7950200697
REGON: 650021906
Wykres SANWIL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU