RST +4,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ROAD

ROAD [RST] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
23,40 PLN +4,00%
Kurs akcji ROAD w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,02 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 34,47 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 12,99 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 70 trans. przy obrocie na sesji 256,04 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2023-03-13 wykonaną przez Se_13_mp.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Road Studio to spółka założona przez Movie Games oraz Macieja Nowaka. Zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Gracze będą wcielać się w kierowców różnego rodzaju pojazdów oraz zwiedzać odległe i na co dzień niedostępne miejsca. Road Studio przejęło do realizacji od Movie Games projekty gier Alaskan Truck Simulator oraz American Motorcycle Simulator.
Nazwa: ROAD STUDIO SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ROAD STUDIO S.A.
Adres: ul. Wernyhory 29A, 02-727 Warszawa Telefon: +48 536260194
Fax: Email: kontakt@roadstudio.dev
Strona internetowa: https://roadstudio.dev/ NIP: 7010991674
REGON: 386611345

Analiza kursu spółki z dnia 2023-03-13 wykonana przez Se_13_mp

Dywergencja na RSI (W) oraz stożek popytowy, duża szansa w kierunek północ. Zobaczymy

Dodaj alerty     0     271    

Komentarze

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

ROAD przez Se_13_mp 2023-03-13

Dywergencja na RSI (W) oraz stożek popytowy, duża szansa w kierunek północ. Zobaczymy

    0     271
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU

Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.