PCO -0,11%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PEPCO

PEPCO [PCO] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
36,48 PLN -0,11%
Kurs akcji PEPCO w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 20,98 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 20,98 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 817 trans. przy obrocie na sesji 5,27 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Pepco Group posiada i zarządza paneuropejską wieloformatową siecią dyskontowych sklepów wielobranżowych, pod markami: PEPCO, Dealz oraz Poundland, obejmującą ponad 3,2 tys. sklepów znajdujących się w 16 krajach (wg stanu na koniec marca 2021 r.). Sklepy grupy oferują odzież, produkty wyposażenia dla domu ogólnego zastosowania, w tym zabawki i produkty sezonowe, a także produkty szybko zbywalne (FMCG) w konkurencyjnych cenach. W skład Grupy Pepco wchodzi również przedsiębiorstwo PGS zajmujące się zaopatrzeniem sklepów grupy w towary.
Nazwa: Pepco Group BV Skrócona nazwa:
Adres: 120 Weston Street, SE1 4GS London Telefon: 0203 735 9210
Fax: Email: contact@pepcogroup.eu
Strona internetowa: pepcogroup.eu NIP:
REGON:
Wykres PEPCO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU