PBX +0,38%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PEKABEX

PEKABEX [PBX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
13,25 PLN +0,38%
Kurs akcji PEKABEX w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 328,95 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 105,75 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 21 trans. przy obrocie na sesji 49,57 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Pekabex wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkuje elementy zbrojone tradycyjnie oraz elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych.
Nazwa: POZNAŃSKA KORPORACJA BUDOWLANA PEKABEX SA Skrócona nazwa: PEKABEX
Adres: ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań Telefon: +48 61 8210400
Fax: +48 61 8221142 Email: info@pekabex.pl
Strona internetowa: www.pekabex.pl NIP: 777-00-00-844
REGON: 630007106
Wykres PEKABEX od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU