PCR +0,97%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PCCROKITA

PCCROKITA [PCR] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
83,20 PLN +0,97%
Kurs akcji PCCROKITA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,35 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 1,65 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 261,56 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 82 trans. przy obrocie na sesji 333,01 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka PCC Rokita SA należy do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC, której działalność skupia się wokół trzech branż: chemii, energii i logistyki. PCC Rokita SA, wraz z podległymi jej kilkunastoma spółkami zależnymi, zajmuje się produkcją i dystrybucją około 250 produktów, które znajdują wykorzystanie w takich branżach jak przemysł tworzyw sztucznych, kosmetyczny, budowlany, tekstylny oraz chemia gospodarcza i przemysłowa. W strukturze Emitenta wyodrębnione są trzy wyspecjalizowane kompleksy produkcyjne: poliolowy, chlorowy i fosforowy.
Nazwa: PCC ROKITA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PCC ROKITA S.A.
Adres: Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny Telefon: 71 794 20 00
Fax: +48 71 7942189 Email: kontakt@pcc.eu
Strona internetowa: http://www.pcc.rokita.pl NIP: 917-00-000-15
REGON: 930613932
Wykres PCCROKITA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU