OPL +1,91%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ORANGEPL

ORANGEPL [OPL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
5,97 PLN +1,91%
Kurs akcji ORANGEPL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 7,95 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 7,84 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 3,04 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 2555 trans. przy obrocie na sesji 18,35 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-10-28 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Orange Polska to jeden z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka świadczy usługi w zakresie telekomunikacji komórkowej i stacjonarnej, w tym połączenia głosowe, usługi przesyłu wiadomości i treści, dostęp do Internetu oraz telewizję. Ponadto firma oferuje usługi ICT (Information and Communications Technology), usługi w zakresie dzierżawy łączy, a także inne usługi telekomunikacyjne o wartości dodanej. Oprócz tego Orange Polska prowadzi sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego, świadczy usługi w zakresie transmisji danych, budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, prowadzi działalność obrotu energią elektryczną oraz sprzedaje usługi finansowe.
Nazwa: ORANGE POLSKA SA Skrócona nazwa: ORANGEPL
Adres: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa Telefon: +48 22 5272323
Fax: +48 22 5272341 Email: investors@orange.com
Strona internetowa: www.orange.pl NIP: 526-02-50-995
REGON: 012100784
Wykres ORANGEPL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU