MSW   0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce MOSTALWAR

MOSTALWAR [MSW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
5,00 PLN   0,00%
Kurs akcji MOSTALWAR w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 100 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 18,73 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 29 trans. przy obrocie na sesji 62,58 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-01-18 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, świadcząca pełen zakres usług w tej branży (budowa wielkokubaturowych obiektów przemysłowych, mostów, dróg, zakładów przemysłowych, infrastruktury, budynków użyteczności publicznej). Obejmują one generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów pod klucz dla partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1994 roku spółka buduje grupę kapitałową, która skupia już kilkanaście firm projektowych i wykonawczych. Strategicznym większościowym udziałowcem jest hiszpańska grupa budowlana Acciona.
Nazwa: MOSTOSTAL WARSZAWA SA Skrócona nazwa: MOSTALWAR
Adres: ul. Konstruktorska 11A, 02-673 Warszawa Telefon: +48 22 2507000
Fax: +48 22 2507611 Email: info@mostostal.waw.pl
Strona internetowa: www.mostostal.waw.pl NIP: 526-020-49-95
REGON: 012059053
Wykres MOSTALWAR od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU