MIL -1,07%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce MILLENNIUM

MILLENNIUM [MIL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,97 PLN -1,07%
Kurs akcji MILLENNIUM w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,89 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 3,60 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,07 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 1459 trans. przy obrocie na sesji 7,65 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2016-10-05 wykonaną przez Łukasz Konopko.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Bank Millennium SA powstał w 1989 r. i jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Bank stanowi centrum grupy kapitałowej, w skład której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Dzięki swoimi spółkom zależnym i firmom współpracującym, bank świadczy kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji. Aktualnie bank znajduje się w rękach kapitału portugalskiego, stąd też uczestniczy w międzynarodowej grupie bankowo-finansowej.
Nazwa: Bank Millennium SA Skrócona nazwa: BANK MILLENNIUM S.A.
Adres: Stanisława Żaryna 2A, 02-593 WARSZAWA Telefon: 0 801 331 331
Fax: 022 598 10 58 Email: ir@bankmillennium.pl
Strona internetowa: www.millenet.pl NIP: 526-021-29-31
REGON: 001379728

Informacje dodatkowe

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU