LBW +2,31%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce LUBAWA

LUBAWA [LBW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,21 PLN +2,31%
Kurs akcji LUBAWA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,68 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 332,10 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 173,86 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 498 trans. przy obrocie na sesji 1,38 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-04-27 wykonaną przez Papciak10.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Firma zajmuje się produkcją osłon balistycznych, kamizelek kuloodpornych, namiotów oraz specjalistycznych tkanin powlekanych. Spółka specjalizuje się również w systemach bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizuje zamówienia dla służb mundurowych - wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej, sił specjalnych oraz na potrzeby funkcjonariuszy straży miejskiej i pracowników ochrony. Jest również aktywna w branży produktów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony pracowników, produktów turystycznych i sprzętu ratowniczego oraz przeciwpowodziowego.
Nazwa: LUBAWA SA Skrócona nazwa: LUBAWA
Adres: ul. Staroprzygodzka 117, 64-400 Ostrów Wielkopolski Telefon: +48 62 7375700
Fax: +48 62 7375708 Email: info@lubawa.com.pl
Strona internetowa: www.lubawa.com.pl NIP: 744-00-04-276
REGON: 510349127
Wykres LUBAWA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU