KVT +3,25%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KRVITAMIN

KRVITAMIN [KVT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
13,34 PLN +3,25%
Kurs akcji KRVITAMIN w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,25 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 163,44 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 23,07 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 12 trans. przy obrocie na sesji 25,45 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Producent napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Firma specjalizuje się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych. W swojej ofercie posiadają napoje energetyczne oraz funkcjonalne takie jak napoje: izotoniczne, hipotoniczne, wspomagające metabolizm, witaminowe suplementy diety, a także wody funkcjonalne, nowoczesne napoje wieloowocowe, napoje z cząstkami owoców, alkopopy, cydry, malt drinki czy wybrane napoje z segmentu CSD.
Nazwa: KRYNICA VITAMIN SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: KRYNICA VITAMIN S.A.
Adres: ul. Matyldy 35, 03-606 Warszawa Telefon: +48 22 7438390
Fax: +48 22 7438392 Email: recepcja@krynicavitamin.com
Strona internetowa: www.krynicavitamin.com NIP: 524-244-21-64
REGON: 015281326
Wykres KRVITAMIN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU