KGH +2,62%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KGHM

KGHM [KGH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
117,30 PLN +2,62%
Kurs akcji KGHM w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,67 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 23,46 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 13,17 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6779 trans. przy obrocie na sesji 91,94 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-07-26 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

KGHM jest jedną z czołowych w świecie firm zajmujących się poszukiwaniem i wydobyciem metali nieżelaznych. Działalność Grupy obejmuje kopalnictwo rud miedzi i metali nieżelaznych, produkcję górniczą metali (m.in. miedzi, niklu, złota, platyny, palladu), produkcję wyrobów z miedzi i metali szlachetnych, maszyn i urządzeń górniczych, usługi budownictwa podziemnego, usługi transportowe oraz z zakresu badań, analiz i projektowania, odzyskiwanie metali towarzyszących rudom miedzi oraz recykling. Grupa kapitałowa liczy ponad 70 podmiotów i zatrudnia blisko 33 tys. pracowników.
Nazwa: KGHM POLSKA MIEDŹ SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: KGHM POLSKA MIEDŹ SA
Adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48, 59-301 Lubin Telefon: +48 76 7478200
Fax: +48 76 7478500 Email: ir@kghm.pl
Strona internetowa: www.kghm.pl NIP: 6920000013
REGON: 390021764
Wykres KGHM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU