KTY -0,69%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KETY

KETY [KTY] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
575,00 PLN -0,69%
Kurs akcji KETY w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 0,69 proc. przy prawie 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 5,55 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 2,75 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 464 trans. przy obrocie na sesji 3,98 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Kęty prowadzi działalność w ramach trzech segmentów operacyjnych: Segment Wyrobów Wyciskanych obejmujący produkcję i sprzedaż profili i komponentów aluminiowych wykorzystywanych m.in. w branży budowlanej oraz motoryzacyjnej, Segment Systemów Aluminiowych obejmujący projektowanie, produkcję i sprzedaż systemów aluminiowych wykorzystywanych w branży budowlanej m.in. do stolarki okiennej i drzwiowej oraz świadczenie usług budowlano-montażowych, Segment Opakowań Giętkich obejmujący produkcję i sprzedaż opakowań giętkich oraz folii polipropylenowych BOPP wykorzystywanych m.in. w branży spożywczej i farmaceutycznej. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą 24 spółki w tym 15 zagranicznych zatrudniających łącznie ponad 5.000 osób i oferujących swoje produkty i usługi w ponad 50 krajach na całym świecie.
Nazwa: GRUPA KĘTY SA Skrócona nazwa: KETY
Adres: ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty Telefon: +48 33 8446000
Fax: +48 33 8453093 Email: kety@grupakety.com
Strona internetowa: www.grupakety.com.pl NIP: 549-000-14-68
REGON: 070614970
Wykres KETY od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU