KER +12,78%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KERNEL

KERNEL [KER] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
20,30 PLN +12,78%
Kurs akcji KERNEL w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,41 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,71 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,04 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 505 trans. przy obrocie na sesji 1,66 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-10-15 wykonaną przez volky.
Kurs akcji spółek zagranicznych nie uwzględnia przeliczenia dywidendy

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa ukraińskich firm rolno-spożywczych zarejestrowana w Luksemburgu. Spółka jest jednym z największych na Ukrainie producentów i eksporterów oleju słonecznikowego, który jest sprzedawany głównie pod markami handlowymi spółki wielkim sieciom detalicznym bezpośrednio lub przez dystrybutorów regionalnych. Spółka jest również wiodącym eksporterem zboża na Ukrainie i znaczącym producentem cukru. Świadczy również usługi przeładunku zboża, oleju i śruty - spółka nabyła Transbalkterminal, który jest drugim co do wielkości terminalem zbożowym na Ukrainie. Poza tym Kernel oferuje producentom rolnym usługi w zakresie przechowywania zboża i roślin oleistych w elewator?ch zlokalizowanych w regionach skupiających moce przetwórcze i produkcję rolniczą.
Nazwa: Kernel Holding SA Skrócona nazwa: KERNEL HOLDING S.A.
Adres: 19 rue de Bitbourg, L-1273 Luxembourg Telefon: +352 264491
Fax: +352 26383506 Email: p.comrad@kernel.ua
Strona internetowa: www.kernel.ua NIP: 111
REGON: 111
Wczoraj 16:21 - KERNEL: Kurs akcji ma dzis bardzo wysoką zmienność, która - w tej chwili - wynosi 10,08% https://t.co/vtRkCk6LbN
Wykres KERNEL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU