JSW -0,66%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce JSW

JSW [JSW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
60,48 PLN -0,66%
Kurs akcji JSW w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 4,03 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 7,10 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 3,18 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 4006 trans. przy obrocie na sesji 41,01 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-09-28 wykonaną przez Szutnik.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa JSW jest największym producentem węgla koksowego hard i znaczącym producentem koksu w Unii Europejskiej. Podstawową działalność Grupy JSW stanowi produkcja i sprzedaż węgla koksowego, koksu i węglopochodnych. W skład Grupy wchodzą obecnie cztery kopalnie węgla kamiennego oraz Zakład Wsparcia Produkcji. Głównymi odbiorcami produktów Grupy JSW są klienci w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, na Słowacji, we Włoszech i Indiach.
Nazwa: JASTRZĘBSKA SPÓŁKA WĘGLOWA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: JSW S.A.
Adres: Al. Jana Pawła II 4, 44-330 Jastrzębie-Zdrój Telefon: +48 32 7564113
Fax: +48 32 7562671 Email: jsw@jsw.pl
Strona internetowa: www.jsw.pl NIP: 633-000-51-10
REGON: 271747631
Wykres JSW od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU