IPE +7,33%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce IPOPEMA

IPOPEMA [IPE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
4,10 PLN +7,33%
Kurs akcji IPOPEMA w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 25,00 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 122,75 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 46,52 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 108 trans. przy obrocie na sesji 361,42 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-07-28 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Ipopema skupia spółki z branży usług finansowych i doradczych, specjalizujące się w usługach bankowości inwestycyjnej, usługach brokerskich i analizach spółek, tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi, zarządzaniu aktywami i business consultingu. Grupa oferuje usługi brokerskie w obrocie papierami wartościowymi na rynku wtórnym dla krajowych oraz zagranicznych inwestorów instytucjonalnych. Świadczy również usługi doradztwa finansowego i transakcyjnego przy przygotowaniu i realizacji transakcji publicznych oraz prywatnych, w tym fuzji i przejęć. Firma pełni także funkcję głównego koordynatora transakcji zmierzających do pozyskania finansowania w drodze emisji papierów wartościowych na rynku kapitałowym (publiczne oferty akcji). Z udziałem rynkowym na poziomie 8-10%, Ipopema należy do najbardziej aktywnych brokerów na GPW.
Nazwa: IPOPEMA SECURITIES SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: IPOPEMA S.A.
Adres: ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa Telefon: +48 22 2369200
Fax: +48 22 2369282 Email: ipopema@ipopema.pl
Strona internetowa: www.ipopema.pl NIP: 5272468122
REGON: 140086881

Analiza kursu spółki z dnia 2020-07-28 wykonana przez akira

Komentarze

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

    0     86
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU