GPW +0,60%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce GPW

GPW [GPW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
36,82 PLN +0,60%
Kurs akcji GPW w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,82 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 1,55 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,00 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 561 trans. przy obrocie na sesji 2,49 mln zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-11-18 wykonaną przez Szutnik.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA jest największą krajową giełdą instrumentów finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jedną z najszybciej rozwijających się giełd w Europie. Grupa oferuje szeroką gamę produktów i usług w ramach prowadzonych rynków obrotu papierami udziałowymi, instrumentami pochodnymi i dłużnymi, produktami strukturyzowanymi, a także prowadzi sprzedaż danych rynkowych. Jednostka dominująca oraz spółki zależne tworzące grupę kapitałową prowadzą działalność w dwóch podstawowych liniach biznesowych: rynek finansowy i rynek towarowy (Towarowa Giełda Energii). Strategia spółki zakłada kontynuację budowy polskiego rynku kapitałowego, równomierny rozwój wszystkich segmentów biznesowych, dalszy rozwój międzynarodowej działalności grupy, umacnianie pozycji regionalnego centrum finansowego, dywersyfikacja działalności przez rozwój oferty produktów oraz inwestycje w technologię.
Nazwa: GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE SA Skrócona nazwa: GPW
Adres: ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa Telefon: +48 22 6283232
Fax: +48 22 6281754 Email: gpw@gpw.pl
Strona internetowa: www.gpw.pl NIP: 526-025-09-72
REGON: 012021984
Wykres GPW od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU