EAH +1,24%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ESOTIQ

ESOTIQ [EAH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
32,60 PLN +1,24%
Kurs akcji ESOTIQ w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,51 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 72,81 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 31,50 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 31 trans. przy obrocie na sesji 61,57 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-08-13 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych. Produkty dostępne są w salonach sprzedaży ESOTIQ i EVA MINGE na terenie Polski i Europy. Twarzą marki i zarazem udziałowcem oraz dyrektorem kreatywnym jest modelka Joanna Krupa. Esotiq oferuje damską bieliznę, specjalistyczne usługi Brafittingu oraz bieliznę męską pod brandem HENDERSON. Spółka zajmuje się także produkcją i sprzedażą dermokosemtyków ESOTIQ FORMULA do modelowania biustu i walki z cellulitem. Głównym celem jest stworzenie polskiego domu mody, czego wyrazem jest utworzenie wraz z Ewą Minge wspólnej spółki, która ma kreować międzynarodową markę.
Nazwa: ESOTIQ & HENDERSON SA Skrócona nazwa: ESOTIQ & HENDERSON
Adres: ul. Budowlanych 31C, 80-298 Gdańsk Telefon: +48 58 7284800
Fax: +48 58 5507850 Email: sekretariat@esotiq.com
Strona internetowa: www.esotiqhenderson.com NIP: 5833117220
REGON: 221133543
Wykres ESOTIQ od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU