DVL +0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce DEVELIA

DEVELIA [DVL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,24 PLN +0,00%
Kurs akcji DEVELIA w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,00 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 342,75 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 91 trans. przy obrocie na sesji 334,31 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-11-05 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Develia to grupa spółek deweloperskich realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w Polsce. Realizuje projekty m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku oraz ich okolicach. Oferuje kompleksową realizację inwestycji od nabycia gruntu, przez postawienie obiektu, aż do jego sprzedaży bądź wynajmu. Działa na rynku nieruchomości od 2007 roku.
Nazwa: DEVELIA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: DEVELIA
Adres: ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław Telefon: +48 71 7988010
Fax: +48 71 7988011 Email: biuro@develia.pl
Strona internetowa: www.develia.pl NIP: 8992562750
REGON: 020246398
Wykres DEVELIA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU