CPS +2,54%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce CYFRPLSAT

CYFRPLSAT [CPS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
20,22 PLN +2,54%
Kurs akcji CYFRPLSAT w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,27 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 12,93 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 4,08 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 2177 trans. przy obrocie na sesji 15,68 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-03-11 wykonaną przez Czytelnik30.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce. Grupa emitenta jest liderem na rynku płatnej telewizji oraz jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju. Zajmuje także czołową pozycję na rynku prywatnych nadawców telewizyjnych pod względem oglądalności i udziału w rynku reklamy. Spółka oferuje kompleksowe usługi multimedialne takie jak telefonia komórkowa i transmisji danych, dostęp do szerokopasmowego Internetu w technologii 2G/3G oraz LTE, płatną telewizję w technologii satelitarnej, naziemnej oraz internetowej.
Nazwa: CYFROWY POLSAT SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: CYFROWY POLSAT S.A.
Adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa Telefon: +48 22 3566000
Fax: +48 22 3566003 Email: ir@cyfrowypolsat.pl
Strona internetowa: www.cyfrowypolsat.pl NIP: 796-18-10-732
REGON: 670925160
Wykres CYFRPLSAT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU