CLN +2,95%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce CLNPHARMA

CLNPHARMA [CLN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
15,34 PLN +2,95%
Kurs akcji CLNPHARMA w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 8,03 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 782,34 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 322,36 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 233 trans. przy obrocie na sesji 573,24 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-09 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Producent leków wziewnych na astmę. Firma prowadzi również badania nad innowacyjnymi lekami w leczeniu chorób nowotworów, neurologicznych oraz schorzeń metabolicznych. Koncentruje się także na produkcji i dystrybucji specjalistycznych produktów generycznych. Środki na badania nad nowymi lekami spółka pozyskała ze sprzedaży odtwórczych produktów leczniczych, a także z funduszy unijnych. Posiada dwa w pełni wyposażone laboratoria dedykowane do prac R&D, które posiadają odpowiednie zezwolenie GMP. Na podstawie uzyskanego certyfikatu spółka może rejestrować i sprzedawać leki we wszystkich krajach UE.
Nazwa: CELON PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: CELON PHARMA S.A.
Adres: ul. Ogrodowa 2A, 05-092 Łomianki Telefon: +48 22 7515933
Fax: +48 22 7514458 Email: info@celonpharma.com
Strona internetowa: www.celonpharma.com NIP: 118-16-42-061
REGON: 015181033
Wykres CLNPHARMA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU