CDL -2,50%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce CDRL

CDRL [CDL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
19,50 PLN -2,50%
Kurs akcji CDRL w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 4,88 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 118,06 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 19,90 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5 trans. przy obrocie na sesji 11,94 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

CDRL zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży i obuwia dla niemowląt, dzieci oraz młodzieży pod marką Coccodrillo. Spółka posiada sieć markowych salonów detalicznych na terenie całej Polski oraz w europejskich krajach m.in. w Austrii, Czechach, Słowacji, państwach nadbałtyckich, a także w Arabii Saudyjskiej, Mongolii oraz Libii. W roku 2010 uruchomiono sprzedaż internetową.
Nazwa: CDRL SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: CDRL S.A.
Adres: Pianowo, Kwiatowa 2 , 64-00 Kościan Telefon: +48 65 511 87 00
Fax: +48 65 511 87 01 Email: info@cocodrillo.pl
Strona internetowa: www.cdrl.pl NIP: 6981673166
REGON: 411444842
Wykres CDRL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU