CDR +4,12%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce CDPROJEKT

CDPROJEKT [CDR] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
94,41 PLN +4,12%
Kurs akcji CDPROJEKT w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,06 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 9,51 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 6,66 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6061 trans. przy obrocie na sesji 47,60 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2021-02-02 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka powstała w drodze przejęcia i zmiany nazwy giełdowego Optimusa. Grupa Kapitałowa CD Projekt działa w branży elektronicznej rozrywki - gier wideo. Jest spółką holdingową, w skład której wchodzi CD Projekt Red (produkcja gier w ramach studia deweloperskiego) oraz serwis GOG.com (cyfrowa platforma dystrybucji, która dostarcza graczom szeroki wybór tytułów dostępnych bez cyfrowych zabezpieczeń - DRM). Studio CD Projekt RED jest znane na świecie jako twórcy bestsellerowej trylogii gier o Wiedźminie, postaci wzorowanej na bohaterze sagi Andrzeja Sapkowskiego. W 2020 r. premierę miał drugi kluczowy tytuł - Cyberpunk 2077.
Nazwa: CD PROJEKT Spółka Akcyjna Skrócona nazwa: CD PROJEKT SA
Adres: ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa Telefon: +48 22 3757700
Fax: +48 22 3757710 Email: gielda@cdprojektred.com
Strona internetowa: www.cdprojektred.com NIP: 734-28-67-148
REGON: 492707333
Wykres CDPROJEKT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU