BDX -0,77%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce BUDIMEX

BUDIMEX [BDX] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
258,00 PLN -0,77%
Kurs akcji BUDIMEX w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,57 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 6,59 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 2,12 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 278 trans. przy obrocie na sesji 1,79 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-11-18 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Prowadzi działalność w charakterze generalnego wykonawca w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Działa także na rynku niemieckim, świadcząc usługi podwykonawcze dla tamtejszych firm. Spółka stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami. Inwestorem strategicznym Budimeksu jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu - Ferrovial.
Nazwa: Budimex SA Skrócona nazwa: BUDIMEX
Adres: ul. Siemiogrodzka 9, 01-204 Warszawa Telefon: +48 22 6236000
Fax: +48 22 6236001 Email: info@budimex.pl
Strona internetowa: www.budimex.pl NIP: 5261003187
REGON: 010732630

Informacje dodatkowe

Ważne komunikaty

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU