AST -1,23%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ASTARTA

ASTARTA [AST] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
16,00 PLN -1,23%
Kurs akcji ASTARTA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,43 proc. przy ponad 3 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 400 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 152,11 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 200 trans. przy obrocie na sesji 700,01 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-02-23 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Zarejestrowany w Holandii holding działający w sektorze przetwórczo-rolniczym na terenie Ukrainy, specjalizujący się w produkcji cukru, uprawie zbóż, roślin oleistych, bydła i produkcji mleka. Baza produkcyjna obejmuje magazyny, elewatory zbożowe, oraz mieszalnię pasz. Rozwój grupy polega na postępującej konsolidacji strony dostawczej tj. producentów buraków cukrowych, oraz spółek produkcyjnych. (Raporty podane w tEUR, przeliczone na PLN wg kursu ostatniego dnia okresu.)
Nazwa: Astarta Holding NV Skrócona nazwa: ASTARTA HOLDING
Adres: Jan van Goyenkade 8, 1075 HP Amsterdam Telefon:
Fax: Email:
Strona internetowa: NIP: NL0000686509
REGON: 34248891
Wykres ASTARTA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU