ASE +3,45%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ASSECOSEE

ASSECOSEE [ASE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
39,00 PLN +3,45%
Kurs akcji ASSECOSEE w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,27 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 2,02 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 660,78 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 61 trans. przy obrocie na sesji 130,75 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Asseco South Eastern Europe jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco, czyli dostawcy oprogramowania własnego na rynku europejskim. Grupa Asseco SEE powstała na bazie dziewięciu największych firm sektora IT działających w regionie Europy Południowo-Wschodniej i Turcji. Grupa jest największym podmiotem w tej części Europy pod względem przychodów pochodzących ze sprzedaży własnego oprogramowania i usług. Obecnie Grupa prowadzi działalność głównie w następujących pięciu segmentach rynku informatycznego: rozwiązania i usługi dla sektora bankowego, rozwiązania z obszaru uwierzytelniania, dostawa, instalacja i usługi w zakresie bankomatów oraz terminali płatniczych, rozwiązania i usługi dla sektora telekomunikacyjnego oraz usługi integracyjne i dostawa oraz wdrażanie systemów i sprzętu informatycznego.
Nazwa: ASSECO SOUTH EASTERN EUROPE SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ASSECO SOUTH EASTERN EUROPE S.A.
Adres: ul. Olchowa 14, 35-322 Rzeszów Telefon: +48 17 8885555
Fax: +48 17 8885550 Email: inwestor@asseco-see.com
Strona internetowa: www.asseco-see.com NIP: 813-351-36-07
REGON: 180248803
Wykres ASSECOSEE od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU