ASB +3,46%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ASBIS

ASBIS [ASB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
12,27 PLN +3,46%
Kurs akcji ASBIS w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 7,73 proc. przy podwyższonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 680,98 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 430,15 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 613 trans. przy obrocie na sesji 1,56 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2021-12-12 wykonaną przez cobra1960.
Kurs akcji spółek zagranicznych nie uwzględnia przeliczenia dywidendy

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Emitent jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z branży informatycznej działającym w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Firma sprzedaje produkty wszystkich wiodących marek, m.in.: Apple, Samsung, Microsoft, Toshiba, Dell, Acer, Hewlett Packard, Lenovo, Gigabyte, Intel, AMD, Seagate. Grupa posiada także marki własne jak Prestigio oraz Canyon.
Nazwa: ASBISc ENTERPRISES PLC Skrócona nazwa: ASBISc
Adres: 5, Iapetou Street, 4101 Ayios Athanasios, Limassol - Cypr Telefon: + 357 25857101
Fax: + 357 25857288 Email: welcome@asbis.pl
Strona internetowa: www.asbis.com NIP: CY99000115M
REGON: HE 75069
Wykres ASBIS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU