ARH +0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ARCHICOM

ARCHICOM [ARH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
17,65 PLN +0,00%
Kurs akcji ARCHICOM w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 453,08 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 14,51 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 10 trans. przy obrocie na sesji 149,83 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Emitent prowadzi działalność deweloperską w segmencie mieszkaniowym i komercyjnym, głównie na rynku wrocławskim. Swojej przewagi spółka upatruje we własnym biurze projektowym, zespole inżynierów i nadzoru budowlanego.
Nazwa: ARCHICOM SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: ARCHICOM S.A.
Adres: ul. Gen. R. Traugutta 45, 50-416 Wrocław Telefon: +48 71 7858800
Fax: +48 71 7858801 Email: archicom@archicom.pl
Strona internetowa: www.archicom.pl NIP: 8982100870
REGON: 020371028
Wykres ARCHICOM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU