APT +4,35%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce APATOR

APATOR [APT] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
13,90 PLN +4,35%
Kurs akcji APATOR w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,21 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 454,71 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 252,81 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 70 trans. przy obrocie na sesji 138,65 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2016-10-16 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Apator tworzy międzynarodową grupę kapitałową producentów urządzeń i systemów pomiarowych, a także dostawców rozwiązań do automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej. Grupa działa w trzech segmentach biznesowych: Energia Elektryczna, Woda i Ciepło oraz Gaz dostarczając na rynek rozwiązania w zakresie opomiarowania wszystkich mediów użytkowych (liczniki energii elektrycznej, wodomierze, ciepłomierze, gazomierze), jak również zaawansowane technologicznie rozwiązania dla inteligentnych sieci elektroenergetycznych, wodnych i gazowych.
Nazwa: APATOR SA Skrócona nazwa: APATOR
Adres: ul. Gdańska 4a lok. C4, 87-100 Toruń Telefon: +48 56 6191271
Fax: +48 56 6191274 Email: apator@apator.com
Strona internetowa: www.apator.com NIP: 8790166896
REGON: 870037630
Wykres APATOR od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU