AMB +0,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce AMBRA

AMBRA [AMB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
19,20 PLN +0,00%
Kurs akcji AMBRA w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 483,97 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 139,97 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 47 trans. przy obrocie na sesji 96,95 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka jest największym w Polsce producentem, importerem i dystrybutorem win. Ambra oferuje pod markami własnymi m.in.: Cin&Cin, Dorato, El Sol oraz Cydr Lubelski. Spółka rozwija także sieć sklepów detalicznych pod nazwą Centrum Wina. W skład grupy kapitałowej wchodzą spółki z Polski, Czech, Słowacji i Rumunii. Większościowym akcjonariuszem Ambry jest Schloss Wachenheim. Niemiecka spółka działa również w branży win oraz jej akcje notowane są na giełdzie we Frankfurcie.
Nazwa: AMBRA S.A. Skrócona nazwa: AMBRA
Adres: ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa Telefon: +48 22 5663300
Fax: +48 22 5663303 Email: warszawa@ambra.com.pl
Strona internetowa: www.ambra.com.pl NIP: 9180000755
REGON: 006054698
Wykres AMBRA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU