ALE +2,74%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ALLEGRO

ALLEGRO [ALE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
23,46 PLN +2,74%
Kurs akcji ALLEGRO w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 9,25 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 24,00 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 9,53 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 8507 trans. przy obrocie na sesji 81,76 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Allegro.eu to właściciel największej platformy handlowej w Polsce oraz porównywarki cenowej Ceneo.pl. Głównym źródłem przychodów spółki jest sprzedaż realizowana za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy osiągnęła wartość 28,4 mld zł (7,1 mld USD) w okresie 12 miesięcy zakończonym 30 czerwca 2020 r. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa.
Nazwa: ALLEGRO.EU SOCIETE ANONYME Skrócona nazwa: ALLEGRO.EU S.A.
Adres: rue Hildegard von Bingen 1, L-1282 Luksemburg Telefon: +48 516974522
Fax: Email: ir@allegro.eu
Strona internetowa: www.allegro.eu NIP: B214830
REGON: B214830
Wykres ALLEGRO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU