WTN +1,40%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce WITTCHEN

WITTCHEN [WTN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
8,70 PLN +1,40%
Kurs akcji WITTCHEN w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 4,40 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 158,54 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 44,36 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 46 trans. przy obrocie na sesji 92,44 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa prowadzi działalność w zakresie rynku luksusowych dodatków, głównie skórzanych, w segmencie klasy wyższej i średniej. Emitent prowadzi także sprzedaż luksusowego obuwia skórzanego i luksusowej odzieży skórzanej oraz akcesoriów bagażowych. Grupa specjalizuje się wyłącznie w sprzedaży i marketingu, natomiast produkcja realizowana jest przez zewnętrznych dostawców. Emitent jest właścicielem marki WITTCHEN oraz na podstawie licencji kożysta z marki V VIP COLLECTION. Dodatkowo w sklepach multibrandowych V VIP COLLECTION sprzedawane są również towary podmiotów trzecich.
Nazwa: Wittchen SA Skrócona nazwa: WITTCHEN S.A.
Adres: ul. Gdańska 60, 05-152 Czosnków, Palmiry Telefon: +48 22 7663333
Fax: +48 22 7663303 Email: office@wittchen.com
Strona internetowa: www.wittchen.com NIP: 951-102-21-54
REGON: 011664266
Wykres WITTCHEN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU