KGH -1,20%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce KGHM

KGHM [KGH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
115,60 PLN -1,20%
Kurs akcji KGHM w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 5,38 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 23,12 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 13,04 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 8554 trans. przy obrocie na sesji 95,91 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-07-26 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

KGHM jest jedną z czołowych w świecie firm zajmujących się poszukiwaniem i wydobyciem metali nieżelaznych. Działalność Grupy obejmuje kopalnictwo rud miedzi i metali nieżelaznych, produkcję górniczą metali (m.in. miedzi, niklu, złota, platyny, palladu), produkcję wyrobów z miedzi i metali szlachetnych, maszyn i urządzeń górniczych, usługi budownictwa podziemnego, usługi transportowe oraz z zakresu badań, analiz i projektowania, odzyskiwanie metali towarzyszących rudom miedzi oraz recykling. Grupa kapitałowa liczy ponad 70 podmiotów i zatrudnia blisko 33 tys. pracowników.
Nazwa: KGHM POLSKA MIEDŹ SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: KGHM POLSKA MIEDŹ SA
Adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48, 59-301 Lubin Telefon: +48 76 7478200
Fax: +48 76 7478500 Email: ir@kghm.pl
Strona internetowa: www.kghm.pl NIP: 6920000013
REGON: 390021764
Wykres KGHM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji KGHM w interwale dziennym nie ma określonego trendu.
Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne.
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU