EUC -2,99%
ATTrader.pl · Informacje o spółce EUCO

EUCO [EUC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,65 PLN -2,99%
Kurs akcji EUCO w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,88 proc. przy ponad 3 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 3,64 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,25 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 10 trans. przy obrocie na sesji 6,02 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-07-22 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa kapitałowa pomaga uzyskać należne świadczenia na drodze przedsądowej od towarzystw ubezpieczeniowych poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. W negocjacjach dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem m.in. prywatne leczenie, wynajem samochodu zastępczego, utrata wartości pojazdu itp.. Spółka posiada własną kancelarię prawną, która reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych. Sprzedaż rozwija za pomocą wyspecjalizowanej sieci agentów.
Nazwa: EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ SPÓŁKA AKCYJNA W RESTRUKTURYZACJI Skrócona nazwa: EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ SA
Adres: ul. M. Kolbe 18, 59-220 Legnica Telefon: +48 76 7239800
Fax: +48 76 7239850 Email: biuro@euco.pl
Strona internetowa: www.euco.pl NIP: 6912284786
REGON: 391073970
Wykres EUCO od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Analiza AT Świecowy Liniowy Lin Log Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Analizy techniczne

    2     681
    0     593
    0     524
    0     484
    0     388
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU

Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.