CDR -1,53%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce CDPROJEKT

CDPROJEKT [CDR] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
380,00 PLN -1,53%
Kurs akcji CDPROJEKT w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,17 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 36,53 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 25,59 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6939 trans. przy obrocie na sesji 116,96 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-02-07 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka powstała w drodze przejęcia i zmiany nazwy giełdowego Optimusa. Działa w branży elektronicznej rozrywki – gier wideo. Jest spółką holdingową, w skład której wchodzi CD Projekt Red (produkcja gier, w ramach studia deweloperskiego) oraz serwis GOG.com (cyfrowa platforma dystrybucji, dająca także możliwość rozrywki online). Studio jest producentem bestsellerowej trylogii gier o Wiedźminie.
Nazwa: CD PROJEKT Spółka Akcyjna Skrócona nazwa: CD PROJEKT SA
Adres: Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa Telefon: 22 519 69 00
Fax: 22 519 69 49 Email: gielda@cdprojekt.com
Strona internetowa: www.cdprojekt.com NIP: 734-28-67-148
REGON: 492707333
Wykres CDPROJEKT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU