ASB +2,46%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ASBIS

ASBIS [ASB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
6,25 PLN +2,46%
Kurs akcji ASBIS w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 5,93 proc. przy ponad 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 346,88 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 219,11 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 346 trans. przy obrocie na sesji 1,24 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-11-18 wykonaną przez volky.
Kurs akcji spółek zagranicznych nie uwzględnia przeliczenia dywidendy

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Emitent jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z branży informatycznej działającym w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Firma sprzedaje produkty wszystkich wiodących marek, m.in.: Apple, Samsung, Microsoft, Toshiba, Dell, Acer, Hewlett Packard, Lenovo, Gigabyte, Intel, AMD, Seagate. Grupa posiada także marki własne jak Prestigio oraz Canyon.
Nazwa: ASBISc Enterprises PLC Skrócona nazwa: ASBISc
Adres: Diamond Court, 43, Kolonakiou Street, 4103 Ayios Athanasios, Limassol - Cypr Telefon: + 357 25857101
Fax: + 357 25857288 Email: welcome@asbis.pl
Strona internetowa: www.asbis.com NIP: CY99000115M
REGON: -
Dziś 09:46 - ASBIS: Kurs akcji gwałtownie spadł o 3,12% w ciągu ostatnich 15min. https://t.co/mQmrBMNTbe
Wykres ASBIS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU