TEN +1,29%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce TSGAMES

TSGAMES [TEN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
118,00 PLN +1,29%
Kurs akcji TSGAMES w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 6,12 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 861,61 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 454,56 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 943 trans. przy obrocie na sesji 4,43 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-07-13 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa jest polskim producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. Spółka konkuruje na rynku globalnym, a jej gry są udostępniane w większości krajów na świecie. Gry na urządzenia mobilne dystrybuowane są głównie za pośrednictwem platform Google Play oraz App Store. Gry przeglądarkowe (uruchamiane z poziomu przeglądarki internetowej) są natomiast dystrybuowane przez własną stronę internetową lub za pośrednictwem zewnętrznych portali. Od 2015 roku gry projektowane są niemal wyłącznie z myślą o dystrybucji na urządzenia mobilne.
Nazwa: TEN SQUARE GAMES SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: TEN SQUARE GAMES S.A.
Adres: ul. Traugutta 45, 50-416 Wrocław Telefon:
Fax: Email: support@tensquaregames.com
Strona internetowa: www.tensquaregames.com NIP: 8982196752
REGON: :021744780
Wykres TSGAMES od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU