OPN -0,23%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce OPONEO.PL

OPONEO.PL [OPN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
42,70 PLN -0,23%
Kurs akcji OPONEO.PL w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 595,07 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 177,76 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 31 trans. przy obrocie na sesji 141,35 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-17 wykonaną przez akira.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Przedmiotem działalności OPONEO.PL jest sprzedaż detaliczna części i akcesoriów (głównie opon) do pojazdów samochodowych. Oprócz opon, asortyment sprzedawanych produktów obejmuje także felgi stalowe i aluminiowe oraz akcesoria samochodowe. Portale prowadzone przez spółkę są również źródłem informacji na temat jakości, kondycji, hurtowników i eksploatacji opon samochodowych.
Nazwa: OPONEO.PL SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: OPONEO.PL S.A.
Adres: ul. Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz Telefon: +48 52 3418888
Fax: +48 52 3418850 Email: biuro@oponeo.pl
Strona internetowa: www.oponeo.pl NIP: 9532457650
REGON: 093149847
Wykres OPONEO.PL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU