MIR +0,42%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce MIRACULUM

MIRACULUM [MIR] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,20 PLN +0,42%
Kurs akcji MIRACULUM w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 45,41 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 23,09 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6 trans. przy obrocie na sesji 6,86 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 9 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2016-08-21 wykonaną przez Szutnik.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Dawniej Kolastyna. Spółka działa w branży kosmetycznej. Działalność koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży kosmetyków pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W portfolio Spółki znajdują się następujące marki: Miraculum, Tanita, Pani Walewska, Chopin, Brutal, Wars, Lider, Być może, Gracja, Mirasol, Paloma, Joko oraz Virtual. Firma działa na rynku sprzedaży detalicznej. Oznacza to, że produkty oferowane przez spółkę trafiają do ostatecznych odbiorców (klientów sklepów detalicznych) poprzez kanał tradycyjny (hurtowy) lub nowoczesny (sieci handlowe). Produkty Spółki obecne są na rynku krajowym jak i na rynkach międzynarodowych. Główne rynki eksportowe to Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa.
Nazwa: MIRACULUM SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: MIRACULUM S.A.
Adres: Aleje Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa Telefon: +48 12 3768305
Fax: +48 12 3768403 Email: inwestor@miraculum.pl
Strona internetowa: www.miraculum.pl NIP: 726 23 92 016
REGON: 472905994
Wykres MIRACULUM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU