LVC -1,65%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce LIVECHAT

LIVECHAT [LVC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
95,20 PLN -1,65%
Kurs akcji LIVECHAT w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 9,43 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 2,45 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,09 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 242 trans. przy obrocie na sesji 1,39 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-08-15 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

LiveChat Software to dostawca oprogramowania służącego bezpośredniej komunikacji w internecie pomiędzy odwiedzającym stronę www, a jej właścicielem. Spółka świadczy swoje usługi w modelu Software as a Service (SaaS), co umożliwia instalację jej usługi LiveChat w kilka minut przez osoby nieposiadające doświadczenia programistycznego. LiveChat Software ma ponad 28 tys. klientów z ok. 150 krajów, a większość sprzedaży generuje w USA oraz Wielkiej Brytanii. Świadczy usługi dla klientów takich jak m.in. Orange, Adobe, Samsung, Tele2, Kaspersky Lab czy Air Asia. Jest też jednym z globalnych liderów oprogramowania typu live chat.
Nazwa: LIVECHAT SOFTWARE SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: LIVECHAT SOFTWARE S.A.
Adres: Zwycięska 47, 53-033 Wrocław Telefon: +48 71 3454057
Fax: +48 71 7234481 Email: billing@livechatinc.com
Strona internetowa: investor.livechatinc.com/pl NIP: 899-24-47-196
REGON: 932803200
Wykres LIVECHAT od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU