IMC +3,59%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce IMCOMPANY

IMCOMPANY [IMC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
17,30 PLN +3,59%
Kurs akcji IMCOMPANY w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 3,35 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 573,98 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 112,03 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 19 trans. przy obrocie na sesji 81,03 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2014-06-20 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

IMC (d. Industrial Milk Company) to zintegrowane przedsiębiorstwo rolne działające w środkowej i północnej Ukrainie. Spółka zarejestrowana jest w Luksemburgu. Poszczególne spółki zajmują się m.in. uprawą zbóż, roślin oleistych, ziemniaków oraz magazynowaniem i przetwarzaniem zbiorów. To również jeden z największych producentów mleka na Ukrainie.
Nazwa: IMC SA Skrócona nazwa:
Adres: 16, rue Erasme, L-1468 Luksemburg Telefon: +3522747848822
Fax: Email: office.kyiv@imcagro.com.ua
Strona internetowa: www.imcagro.com.ua NIP:
REGON:
Wykres IMCOMPANY od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU