FIV -4,00%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce FINVENTUR

FINVENTUR [FIV] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
0,48 PLN -4,00%
Kurs akcji FINVENTUR w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 13,67 proc. przy prawie 3 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 39,55 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 7,58 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 27 trans. przy obrocie na sesji 14,15 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością wynikającą z niskiej ceny nominalnej akcji. Większośc wskaźników analizy technicznej nie bedzie przydatna w analizie takich walorów. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2023-01-04 wykonaną przez typol.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Art&Business to najstarszy polski magazyn łączący tematykę sztuki, biznesu i zarządzania markami luksusowymi. Zaczynał jako dwumiesięczna gazeta aukcyjna – pierwszy numer ukazał się w 1989 roku. W swoich działaniach spółka skupia się także na internecie i uruchomiła w grudniu 2011 roku trzy portale: www.artbiznes.pl, www.sjaksztuka.pl, www.artifakt.pl. Od września 2012 r. magazyn będzie także ukazywał się kwartalnie w wersji anglojęzycznej.
Nazwa: FinTech Ventures SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: FinTech Ventures S.A.
Adres: ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa Telefon: +48 22 7457135
Fax: +48 22 7457136 Email: info@fintechventures.pl
Strona internetowa: www.fintechventures.pl NIP: 521-362-77-25
REGON: 146014977
Wykres FINVENTUR od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji FINVENTUR w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym.
Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością wynikającą z niskiej ceny nominalnej akcji. Większośc wskaźników analizy technicznej nie bedzie przydatna w analizie takich walorów.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne.
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU