DBC +0,25%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce DEBICA

DEBICA [DBC] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
81,20 PLN +0,25%
Kurs akcji DEBICA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,12 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 142,89 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 23 trans. przy obrocie na sesji 68,36 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-10-17 wykonaną przez andy_dufresne.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Dębica jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Strategicznym inwestorem i większościowym udziałowcem jest międzynarodowy koncern Goodyear. Spółka zajmuje się również produkcją opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i urządzeń rolniczych oraz innych produktów z branży oponiarskiej. Produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. Ok. 75 proc. przychodów spółki pochodzi z eksportu. Zatrudnia ona blisko 2900 pracowników i współpracuje z ponad 300 firmami lokalnymi.
Nazwa: Dębica SA Skrócona nazwa: DEBICA
Adres: ul. 1-go Maja 1, 39-200 Dębica Telefon: +48 14 6702831
Fax: +48 14 6700957 Email:
Strona internetowa: www.debica.com.pl NIP: 872-000-34-04
REGON: 850004505
Wykres DEBICA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU